لوله آب upvc لوله آب upvc .

لوله آب upvc

پرسش و پاسخ درمورد تصفيه اب

پرسش و پاسخ درمورد تصفيه اب

برخي از نظريه ها و مفاهيم كشف نشده در كربن فعال به عنوان فيلتر آب چيست؟

سلام ، من و هم تيمي هايم در حال برنامه ريزي براي پيگيري موضوع دستگاه آب تصفيه صنعتي كربن فعال از نارگيل به عنوان فيلتر آب هستيم. و ما مي خواهيم پيشنهادات و دانش شما را در مورد اينكه كدام يك از مفاهيم خاص هنوز در موضوع گفته شده كاسته نشده اند ، بخواهيم. ما شنيديم كه اين مطالعه عموماً رايج است و ما مي خواهيم بدانيم كه آيا هنوز مناطقي وجود دارد كه بايد در مطالعات موجود بهبود يابد ، بنابراين ممكن است ايده داشته باشيم كه مطالعه خود را بر روي كجا متمركز كنيم. از پيشنهادات شما بسيار استقبال مي شود با تشكر از شما. من پيشنهاد مي كنم از نظر فعال سازي و بازسازي ، فرآيند جاذب مايكروويو ، از جمله ذغال سنگ براي تصفيه آب را با دقت بيشتري بررسي كنم.

برخي از نظريه ها و مفاهيم كشف نشده در كربن فعال به عنوان فيلتر آب چيست؟

سلام ، من و هم تيمي هايم در حال برنامه ريزي براي خريد تصفيه اب پيگيري موضوع كربن فعال از نارگيل به عنوان فيلتر آب هستيم. و ما مي خواهيم پيشنهادات و دانش شما را در مورد اينكه كدام يك از مفاهيم خاص هنوز در موضوع گفته شده كاسته نشده اند ، بخواهيم. ما شنيديم كه اين مطالعه عموماً رايج است و ما مي خواهيم بدانيم كه آيا هنوز مناطقي وجود دارد كه بايد در مطالعات موجود بهبود يابد ، بنابراين ممكن است ايده داشته باشيم كه مطالعه خود را بر روي كجا متمركز كنيم. از پيشنهادات شما بسيار استقبال مي شود متشكرم.

چه خواصي از آب بايد مورد تجزيه و تحليل و ارزيابي قرار گيرد تا اثر كربن فعال مورد آزمايش قرار گيرد؟

من مي خواهم بپرسم كه چه خواص ديگري از آب (pH و موارد ديگر) براي آزمايش اثر كربن فعال از فيلتر كردن آلاينده هاي موجود در آب بايد تجزيه و تحليل و ارزيابي شود؟

مشخصات آب آشاميدني حداقل شامل: دانسيته ظاهري دريافتي و خشك ، درصد رطوبت دين سفت ، توزيع اندازه ذرات ، عدد سختي يا سايش و تعداد يد يا شماره فعاليت بوتان است.

كارشناسان احتمالي كه مي توانم در رابطه با موضوع تحقيق به آنها كمك كنم چه كساني هستند: كربن فعال به عنوان فيلتر آب؟

سلام! من و هم تيمي هايم در حال حاضر در انجام يك تحقيق تحقيقاتي تازه كار هستيم. ما هيچ تجربه قبلي در تحقيقات نداريم. و ما فقط مي خواستيم بدانيم كه براي مشاوره در مورد مطالعه خود مي توانيم به چه نوع متخصص (رشته اي كه در آن هستند) مراجعه كنيم.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۶:۰۷:۴۰ توسط:آب پاكسازان موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :